begeleid wonen

rechtstreeks toegankelijke hulpverlening


begeleid wonen

rechtstreeks toegankelijke hulpverlening

telefoon: 09 236 28 78  |  Wunian vzw, Fraterstraat 36, 9820 Merelbeke  |  e-mail: info@wunian.be

Medewerkers

Directrice 09 236 28 78
0477 22 94 70
Trees De Vuyst Trees.DeVuyst@wunian.be
Administratief medewerkers 09 236 28 78
Marijke De Vleeschauwer
Marleen Lasseel
Marijke.DeVleeschauwer@wunian.be
Marleen.Lasseel@wunian.be
ICT medewerker 0499 77 60 43
Mitch Vandewalle Mitch.Vandewalle@wunian.be
Psycho-pedagogisch medewerker 0490 64 95 57
Chantal D’Haemers Chantal.DHaemers@wunian.be
Stafmedewerker - verantwoordelijke aanmeldingen  
0491 56 22 08
Eliane Melkebeke Eliane.Melkebeke@wunian.be
Teamcoördinator 0496 56 15 70
Fien Codron Fien.Codron@wunian.be
Begeleiders Team 1 09 236 30 75
0492 72 14 39
Didier Clément Didier.Clement@wunian.be 0499 69 87 01
Karen Hemelinckx Karen.Hemelinckx@wunian.be 0477 38 87 23
Kelly Verleysen Kelly.Verleysen@wunian.be 0492 75 75 46
Leen Roobroeck Leen.Roobroeck@wunian.be 0499 69 87 02
Martine De Cuyper Martine.DeCuyper@wunian.be 0499 69 87 03
Veerle Lemme Veerle.Lemme@wunian.be 0471 64 29 64
Begeleiders Team 2 0492 72 14 37
Bart Van den Perre Bart.VandenPerre@wunian.be 0490 56 44 20
Linda De Reu Linda.DeReu@wunian.be 0490 56 44 21
Mark Snellings Mark.Snellings@wunian.be 0490 56 44 22
Mathieu Vilain Mathieu.Vilain@wunian.be 0490 56 44 24
Ragna Haemelynck Ragna.Haemelynck@wunian.be 0490 56 44 23
Lies Goemaere Lies.Goemaere@wunian.be 0490 56 44 25
Severine Vercouillie Severine.Vercouillie@wunian.be 0490 56 44 26
Begeleiders Team 3 0492 72 14 35
Daniëlle Cosyn Danielle.Cosyn@wunian.be 0490 11 81 24
Giselinde Janssens Giselinde.Janssens@wunian.be 0492 72 14 38
Karine Danneel Karine.Danneel@wunian.be 0493 25 18 72
Jolien Delanote Jolien.Delanote@wunian.be 0492 46 47 40
Kris Haeck Kris.Haeck@wunian.be 0498 49 51 26
Noor Labeau Noor.Labeau@wunian.be 0490 56 44 27
Pascale Baeckelandt Pascale.Baeckelandt@wunian.be 0492 72 22 71
Lies Vierendeels Lies.Vierendeels@wunian.be

0496 33 55 41

• e-mail: info@wunian.be
• telefoon: 09 236 28 78
Bij afwezigheid kan je een boodschap inspreken op ons antwoordapparaat. Spreek dan je naam, telefoonnummer en je boodschap in. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

• fax: 09 236 30 75
• Wunian vzw, Fraterstraat 36, 9820 Merelbeke



Grotere kaart weergeven